مشاغل

فرصت‌های شغلی

امروز به ما بپیوندید

جایگاه مناسب
برای شما

پیشاپیش از دریافت درخواست‌های همکاری شما متخصصین و کارشناسان رسمی خرسندیم. ما در خانواده چناران در راستای توسعه دانش و ایجاد خلاقیت و شناخت مجموعه خود تلاش می کنیم. این شناخت‌ها احساس مسئولیت بیشتری را در ما القا می‌کند تا بیشتر به بهبود تجربه، آموزش و الهام‌بخشی که همکاران ما انتظار دارند و سزاوار آن هستند، کمک کنیم.

فرصت های شغلی

بخش های همکاری

ارزش‌گذاری

ارزش‌گذاری یکی از مهم‌ترین ارکان علم مالی است، به همین دلیل روش‌های زیادی برای ارزش‌گذاری دارایی‌ها و شرکت‌ها در طول زمان به وجود آمده است.

اعتبار سنجی

اعتبارسنجی یک رویکرد علمی مبتنی بر دانش بانکداری و علم آمار است. در این رویکرد اطلاعات وضعیت جاری و سابقه ای متقاضی تجزیه و تحلیل می گردد و امتیاز اعتباری وی محاسبه می شود.

مالی و سرمایه گذاری

مشاور مالی و سرمایه گذاری در حقیقت، شریک برنامه‌ریزی شما است و نقش یک مربی را بازی می‌کند و شما را در درک پیچیدگی‌های سرمایه‌گذاری، بیمه و مسائل مرتبط با مالیات یاری می‌کند.

مجموعه خدمات تجاری سازی

تجاری سازی به سلسه فعالیت هایی اطلاق کرد که برای بهره برداری از ایده ها، اختراع و نوآوری ها در قالب محصولات و یا خدمات قابل ارائه، جهت فروش در بازار صورت گیرد.

استعداد خود را کشف کنید

مشاغل در چناران

کارشناس رسمی

اگر شما عضو کانون کارشناسان رسمی یا مشاوران رسمی قوه قضائیه با هر تخصصی می باشید می توانید جهت پیوستن به تیم چناران اقدام نمائید.

کارشناس تخصصی

اگر شما تحصیلات دانشگاهی و تخصصی مرتبط با حوضه های فعالیت ما دارید می توانید جهت پیوستن به تیم چناران اقدام نمائید.

در شغل بعدی خود به دنبال چه چیزی هستید

برای موفقیت همین حالا اقدام کنید

درباره شرکت

شرکت فناوری‌های ارزش‌آفرین چناران (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۸ تاسیس‌شد و با توجه به اهداف شرکت، نسبت به عرضه‌ی خدمات در اکوسیستم فناوری کشور اقدام نمود و پس از جذب متخصصین کارآمد و با سابقه  ارائه‌ی خدمات، خود را در بخش تجاری‌سازی، اعتبار‌سنجی و ارزش‌گذاری کسب و کارها گسترش‌داد و موفق به دریافت مجوز ارزش‌گذاری دارائی‌های نامشهود از کارگروه راهبری و نظارت بر ارزش‌گذاری دارائی‌های نامشهود واقع در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد. لازم به ذکر است که تمامی گزارش‌های تهیه‌شده توسط شرکت به تایید کارشناسان رسمی دادگستری نیز می‌رسد.