مطالعه‌ی تاریخچه‌ی چناران

درباره ما

آینده نگری

چناران یک
خانواده است

شرکت فناوری‌های ارزش‌آفرین چناران (سهامی خاص) یک خانواده بزرگ مشاوره فناوری و مدیریت کسب و کار و ارزش‌گذاری است که متخصص در ایجاد تحول در صنعت خدمات مالی است. با سبد مشتریان رو به رشد متشکل از چندین شریک تجاری فناوری با ترکیب تفکر نوآورانه با دانش صنعت بی‌رقیب برای ارائه راه‌حل‌های مبتنی بر داده‌ها و ابتکارات دیجیتال سریع‌تر برای مدیریت کسب و کار، اعتبار سنجی و ارزش‌گذاری فعالیت می‌کند. بازارهای سرمایه، مدیریت ثروت و دارایی، بیمه و بخش انرژی. نبوغ پیشرفته چناران از طریق آزمایشگاه‌های نوآوری و فرهنگ و شعار برنده «خودت در محل کار باش» و استعدادهای متنوع آن زنده شده است.

01

حرفه‌ای

خدمات حرفه ای تیم از طریق مشاوره با تجربه، تخصص صنعت و مراقبت از مشتری با کیفیت بالا.

02

متمرکز

تیم چناران با تمرکز بر روی تمامی موضوعات پروژه نسبت به بررسی تمام ابعاد موجود اقدام خواهد نمود.

03

جدی

تمامی کارشناسان ما نسبت به تعهد ایجاد شده و اعتماد متقابل مشتریان خود از جدیت بالایی برخوردارند.

“ما با شما تغییر را رقم خواهیم زد”

تیم چناران همراه همیشگی شما

نگاهی به گذشته

از ۱۳۹۸

شرکت فناوری‌های ارزش‌آفرین چناران ( سهامی خاص) در سال 1398 تاسیس و با توجه به اهداف شرکت نسبت به عرضه خدمات در اکوسیستم فناوری کشور اقدام نمود و پس از جذب متخصصین کارآمد و با سابقه  ارائه خدمات خود را در بخش تجاری‌سازی، اعتبار‌سنجی و ارزش‌گذاری کسب و کارها گسترش داد.

در هر مرحله با شما همکاری خواهیم کرد

کارشناسان چناران در هر مرحله از انجام پروژه به شما مشاوره خواهند داد تا فرایند تکمیل با درنظر گرفتن موارد لازم و ارزش منصفانه به بهترین نحو و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام پذیرد.

چه چیزی نیاز دارید؟

در زمینه‌ی ارزش‌گذاری
همراه شما هستیم

ارزش‌گذاری دارائی ها

آیا از ارزش واقعی دارائی های مشهود و نامشهود خود آگاه هستید؟ تیم ما آن را برای شما ارزشگذاری خواهد کرد.

مشاوره کسب و کار

کسب و کاری موفق تر خواهد بود که یک تیم حرفه ای در کنار خود داشته باشد. ما در کنار شما خواهیم بود.

برنامه و مدل کسب و کار

برای مدیریت و راه اندازی هر کسب و کار نیاز به تهیه مدل درآمدی و طرح کسب و کار است. تهیه آن را به ما بسپارید

اعتبار سنجی و تحلیل ریسک

اگر قصد سرمایه گذاری در طرحی را دارید ما ریسک آن را برای شما تحلیل خواهیم کرد.

تیم کارشناسان چناران برای همکاری با شما آماده هستند

تیم چنارن متشکل از کارشناسان حرفه‌ای در تخصص‌های مختلف اعم از امور مالی و حسابداری و رشته‌های آی‌تی و سایر رشته‌های مهندسی و کارشناسان حوزه هنر بوده‌ است که آماده‌ی همکاری با شما هستند.

پرسش‌های متداول شما

پرسش و پاسخ

درصورتیکه در خواست ارزشگذاری کسب و کار خود را داشته باشید، درصورتیکه اطلاعات لازم را در اختیار متخصصین ما قرار دهید ارزش منصفانه دارائی های خود ( اعم از مشهود و نا مشهود ) را بدست خواهید آورد.

خدمات مشاوره ای ما در بخش های مالی ، مدیریت کسب و کار و تامین مالی و سرمایه گذاری قابل ارائه می باشند.

بله شما در هر روز یا هر زمان که برای ما پیام بگذارید، در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت

با توجه به برنامه توسعه ای طراحی شده شرکت، ما از درخواست های همکاری کارشناسان و متخصصین با تجربه که بدنبال نوآوری و خلاقیت بوده و دانش خود را بروز می کنند در شاخه های تخصصی مختلف مورد نیاز شرکت استقبال می کنیم.

درباره شرکت

شرکت فناوری‌های ارزش‌آفرین چناران (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۸ تاسیس‌شد و با توجه به اهداف شرکت، نسبت به عرضه‌ی خدمات در اکوسیستم فناوری کشور اقدام نمود و پس از جذب متخصصین کارآمد و با سابقه  ارائه‌ی خدمات، خود را در بخش تجاری‌سازی، اعتبار‌سنجی و ارزش‌گذاری کسب و کارها گسترش‌داد و موفق به دریافت مجوز ارزش‌گذاری دارائی‌های نامشهود از کارگروه راهبری و نظارت بر ارزش‌گذاری دارائی‌های نامشهود واقع در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد. لازم به ذکر است که تمامی گزارش‌های تهیه‌شده توسط شرکت به تایید کارشناسان رسمی دادگستری نیز می‌رسد.