خدمات شرکت چناران

خدمات قابل ارائه

ما در زمینه‌ی ارزش‌گذاری، بهترین هستیم

ما اینجا هستیم برای خدمت و همکاری با شما

فراتر از برنامه‌ریزی نظری و بحث‌های خط‌مشی، ما به شما کمک می‌کنیم تا فعالانه برای جنبه‌های گوناگون، از جمله ارزشگذاری، مدیریت کسب و کار، سرمایه گذاری، تهیه طرح و مدل کسب و کار، تحلیل ریسک، مشاوره تامین مالی و توانمند سازی که به‌طور دقیق سیاست‌های جدید شما را منعکس می‌کند، آماده شوید. ما زمان می‌گذاریم تا درک دقیقی از شرکت شما، سیستم‌های مالی آن و سیاست‌های توسعه ای را به دست آوریم تا یک استراتژی حرفه ای را طراحی کنیم که به‌طور خاص برای شما طراحی شده است. توصیه‌های استراتژی  عملیاتی ما همیشه قابلیت‌های شرکت شما هم از نظر فناوری و هم از نظر نیروی انسانی را در نظر می‌گیرد و بهترین شانس را برای موفقیت به شما می‌دهد. 

ارزش‌گذاری دارایی‌های نامشهود

ارزش دارایی‌های نامشهود قابل شناسایی (فناوری، علائم تجاری، نام های تجاری و غیره) سرقفلی را کمی کنید ارزش نهادهای کامل، واحدهای تجاری، عملکردهای درون نهادها و غیره.

ارزشگذاری دارائی های مشهود

ارزش اموال، ماشین آلات و تجهیزات ارزش جایگزینی و عوامل استهلاک را تعیین و منسوخ شدن اقتصادی، عملکردی و تکنولوژیکی را کمی کنید

اعتبار سنجی

اعتبار سنجی داده ها بخش مهمی از هر کار مدیریت داده است، چه در زمینه جمع آوری اطلاعات، تجزیه و تحلیل داده ها یا آماده شدن برای ارائه داده ها به سهامداران باشید.

مشاوره مدیریت کسب و کار

مشاوره مدیریت می تواند به درستی به عنوان توصیه ای به مدیریت ارشد خلاصه شود که به دنبال بهبود اثربخشی استراتژی، سازمان و فرآیندهای تجاری آنهاست.

تهیه طرح کسب و کار

یک طرح کسب و کار حرفه ای به خوبی می تواند به شما کمک کند تا کسب و کار خود را با موفقیت شروع کنید.

تهیه مدل کسب و کار

داشتن یک مدل کسب و کار در زمان تحول کسب و کار بسیار بسیار مهم است و چشم انداز روشنی از آینده و نقشه راه ارائه می کند.

تحلیل ریسک

مدیریت و تحلیل ریسک با ارائه بینش در مورد خطرات و تهدیدات احتمالی برای شرکت خود را کشف خواهید کرد. از سوی دیگر، درک خوب ریسک ها نیز فرصت ها و امکانات جدیدی را ایجاد می کند.

مشاوره مالی

برخورداری از صلاحیت های مالی خاص، کارشناسان مشاور مالی را از سایر مشاوران متمایز می کند.

سازماندهی شرکت های استارتاپی

راه اندازی یک کسب و کار به مقدار قابل توجهی کار نیاز دارد. سازمان‌دهی تلاش‌هایتان به جلوگیری از بسیاری از مسائلی که در اداره شرکت شما پیش خواهد آمد کمک می‌کند.

مدیریت استراتژیک

مشاوران و مدیران استراتژی از ابزارهای عملی و ارزیابی دقیق حقایق استفاده می کنند تا آرزوهای مدیر عامل و هیئت مدیره را به واقعیت تبدیل کنند. مهارت های تحلیلی قوی حیاتی است.

مشاوره تامین مالی و سرمایه گذاری

تامین مالی فرآیند تامین سرمایه برای فعالیت های تجاری، خرید یا سرمایه گذاری است. استفاده از تامین مالی در هر سیستم اقتصادی حیاتی است، زیرا به شرکت‌ها اجازه می‌دهد محصولات را خارج از دسترس خود خریداری کنند.

خدمات ویژه شرکت های دانش بنیان، خلاق و نوپا

از جمله خدمات ویژه به شرکت های داش بنیان و خلاق قابل ارائه می توان به تهیه طرح کسب و کار، مطالعات امکان سنجی، ارزیابی و اعتبار سنجی شرکت و ارزشگذاری دانش فنی شرکت اشاره نمود.

چرا چناران؟

داشتن تیم مجرب، متعهد و کارآمد در تخصص های مورد نیاز، به روز بودن اطلاعات و دانش، داشتن دقت و تمرکز بالا، دارا بودن نظم و احترام به مشتری.

01

صاحب دانش روز

کارشناسان ما خود را متعهد می دانند تا دانش خود را با علم روز بروز رسانی نمایند.

02

با انگیزه

تیم ما بدلیل علاقه مندی بی بدیل تخصص خود، با انگیزه فراوان خدمات خود را ارائه می نمایند.

03

خلاق

متخصصین ما با توجه به شناخت اکوسیستم فناوری ایجاد خلاقیت را سرلوحه کار خود قرار می دهند.

در هر مرحله با شما همکاری خواهیم کرد

کارشناسان چناران در هر مرحله از انجام پروژه به شما مشاوره خواهند داد تا فرایند تکمیل با درنظر گرفتن موارد لازم و ارزش منصفانه به بهترین نحو و در سریعترین زمان ممکن انجام پذیرد.

درباره شرکت

شرکت فناوری‌های ارزش‌آفرین چناران (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۸ تاسیس‌شد و با توجه به اهداف شرکت، نسبت به عرضه‌ی خدمات در اکوسیستم فناوری کشور اقدام نمود و پس از جذب متخصصین کارآمد و با سابقه  ارائه‌ی خدمات، خود را در بخش تجاری‌سازی، اعتبار‌سنجی و ارزش‌گذاری کسب و کارها گسترش‌داد و موفق به دریافت مجوز ارزش‌گذاری دارائی‌های نامشهود از کارگروه راهبری و نظارت بر ارزش‌گذاری دارائی‌های نامشهود واقع در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد. لازم به ذکر است که تمامی گزارش‌های تهیه‌شده توسط شرکت به تایید کارشناسان رسمی دادگستری نیز می‌رسد.