Search

خدمات شرکت چناران

خدمات قابل ارائه

ما در زمینه‌ی ارزش‌گذاری، بهترین هستیم

ما اینجا هستیم برای خدمت و همکاری با شما

فراتر از برنامه‌ریزی نظری و بحث‌های خط‌مشی، ما به شما کمک می‌کنیم تا فعالانه برای جنبه‌های گوناگون، از جمله ارزشگذاری، مدیریت کسب و کار، سرمایه گذاری، تهیه طرح و مدل کسب و کار، تحلیل ریسک، مشاوره تامین مالی و توانمند سازی که به‌طور دقیق سیاست‌های جدید شما را منعکس می‌کند، آماده شوید. ما زمان می‌گذاریم تا درک دقیقی از شرکت شما، سیستم‌های مالی آن و سیاست‌های توسعه ای را به دست آوریم تا یک استراتژی حرفه ای را طراحی کنیم که به‌طور خاص برای شما طراحی شده است. توصیه‌های استراتژی  عملیاتی ما همیشه قابلیت‌های شرکت شما هم از نظر فناوری و هم از نظر نیروی انسانی را در نظر می‌گیرد و بهترین شانس را برای موفقیت به شما می‌دهد. 

ارزش‌گذاری دارایی‌های نامشهود

ارزش دارایی‌های نامشهود، دارایی‌های فکری، دارایی‌های معنوی، سرمایه انسانی و برند به طور دقیق و شفاف برای صاحبان سرمایه و سایر ذی‌نفعان مهم و تعیین‌کننده می‌باشد.

ارزشگذاری دارایی های مشهود

ارزش اموال، ابنیه، ماشین آلات و تجهیزات ارزش جایگزینی و عوامل استهلاک را تعیین کرده و منسوخ شدن اقتصادی، عملکردی و تکنولوژیکی را کمی خواهد کرد.

اعتبار سنجی

اعتبار سنجی سازمان‌ها و اشخاص حقیقی نیاز به اطمینان بیشتری در دنیای پر پیچ و خم مالی و اقتصادی امروز دارد تا بتوانند رو به جلو حرکت کنند.توانایی ارزیابی و پیش‌بینی اعتبار به طور مستمر و صحیح به اشخاص حقیقی و حقوقی این امکان را می‌دهد تا تصمیمات بهینه‌تری اتخاذ نمایند و به راحتی با چالش‌های مختلف اقتصادی در مسیر سازمان خویش رو‌به‌رو شوند.

تهیه طرح کسب و کار

استخراج ارزش از ایده نیاز به طراحی یک مدل کسب و کار مناسب را دارد تا شاهکاری از خلاقیت و استراتژی هوشمندانه در فرصت‌های بازار، کارآفرینی، برنامه‌ریزی، نقشه راه، مشتریان، نحوه تولید، توزیع و کسب درآمد باشد تا مدیریت بتواند تصمیمات اثربخش برای بهبود و رشد سازمان و فرآیندهای تجاری آتی اتخاذ نمایند.

مشاوره مدیریت کسب و کار

در اکوسیستم نوآوری، فناوری و دنیای پویای امروز، مدیریت استراتژیک به عنوان یک هنر، صاحبان طرح‌ها و سازمان‌ها را به دست‌یابی به اهداف و تحقق رسالت خود هدایت می‌کند. این هنر توان‌مندی در تعیین مسیر، تغییر مناسب و انطباق با فرصت‌ها برای اشخاص حقیقی و حقوقی فراهم می‌آورد.

تهیه مدل کسب و کار

مدل کسب و کار به عنوان یک چهارچوب استراتژیک قادر است به اشخاص حقیقی و حقوقی کمک کند تا در مسیری پرتلاش و موفقیت‌آمیز قرار داشته باشند. با طراحی و تهیه مدل کسب و کار خلاقانه، اشخاص و سازمان‌ها موفق خواهند شد تا در شرایط رقابتی دنیای امروز، سهم بازار و درامد عالی کسب کنند.

تحلیل ریسک

تحلیل ریسک به عنوان یک ابزار دقیق و قابل اتکا در مدیریت، به سازمان‌ها این امکان را می‌دهد تا در شرایط متفاوت اقتصادی و پیچیده با وجود پارامترهای گوناگون، بهترین تصمیمات را اتخاذ نمایند. این ابزار تشخیص چالش‌ها و فرصت‌ها به صاحبان سرمایه و مدیران سازمان این امکان را می‌دهد تا از ریسک‌ها به عنوان یک فرصت برای ایجاد امکانات جدید و توسعه استفاده کنند.

مشاوره تامین مالی و سرمایه گذاری

مشاوره و تامین مالی و سرمایه‌گذاری به عنوان یک دانش، نیازمند اجتماع مهارت‌های تحلیلی، درک علمی از بازارهای مالی، مدیریت ریسک، ارتباطی، استراتژیک و انتخاب هوشمندانه منابع است این دانش و مهارت به سازمان‌ها و طرح کمک می‌کند به صورت معقول و منصفانه جذب منابع مالی مناسب را فراهم آورند.

خدمات ویژه شرکت های دانش بنیان و استارت‌آپی

از جمله خدمات ویژه قابل ارائه به شرکت های داش بنیان و خلاق قابل ارائه می توان به تهیه طرح کسب و کار، مطالعات امکان سنجی، ارزیابی و اعتبار سنجی شرکت و ارزشگذاری دانش فنی و سهام شرکت اشاره نمود.

چرا چناران؟

داشتن تیم مجرب، متعهد و کارآمد در تخصص های مورد نیاز، به روز بودن اطلاعات و دانش، داشتن دقت و تمرکز بالا، دارا بودن نظم و احترام به مشتری.

01

صاحب دانش روز

کارشناسان ما خود را متعهد می دانند تا دانش خود را با علم روز بروز رسانی نمایند.

02

با انگیزه

تیم ما بدلیل علاقه مندی بی بدیل تخصص خود، با انگیزه فراوان خدمات خود را ارائه می نمایند.

03

خلاق

متخصصین ما با توجه به شناخت اکوسیستم فناوری ایجاد خلاقیت را سرلوحه کار خود قرار می دهند.

در هر مرحله با شما همکاری خواهیم کرد

کارشناسان چناران در هر مرحله از انجام پروژه به شما مشاوره خواهند داد تا فرایند تکمیل با درنظر گرفتن موارد لازم و ارزش منصفانه به بهترین نحو و در سریعترین زمان ممکن انجام پذیرد.